Ürün kategorisi

Bize ulaşın

Qingdao KXD Çelik Yapı Co, Ltd

Çelik yapı tasarımı, üretimi ve montajı konusunda profesyonel olarak çalışıyoruz.

Adres: Ruiping Merkezi, Hongqi Yolu, Pingdu, Qingdao, Çin.

Şehir: Qingdao

Devlet: Shandong

Posta Kodu: 266700

Ülke: çin

Yöneticisi: Andy

E-posta: kxdandy@chinasteelstructure.cn

Tel: 86-532-88336188

Faks: 86-532-85397878

C bölümü çelik

C bölümü çelik

Ürün ayrıntıları

Qingdao KXD çelik yapı Co, Ltd önde gelen Çin c biridir Bölüm çelik üreticileri ve tedarikçileri profesyonel bir bölümü ile donatılmış çelik fabrikası.

C çelik strucutre purlin

C-ışın otomatik olarak C-ışını donanımları oluşturan tarafından işlenir. Makine C çelik şeklinde denilen şekillendirme işlemi oluşturan C şeklinde çelik C şeklinde çelik verilen büyüklüğüne göre otomatik olarak yapılabilir.

C soğuk şekillendirilmiş çelik sıcak Kangal, ince duvar tarafından işlendi ve hafif 96-757, bölüm mükemmel performans, yüksek mukavemetli, geleneksel kanal ile karşılaştırıldığında, aynı maddi gücü % 30 tasarruf edebilirsiniz.

C-ışın kapsam: C-kiriş inşaat çelik aşıkları, duvar kirişler yaygın olarak kullanılan, aynı zamanda kendi hafif çatı makasları, parantez ve diğer yapı bileşenleri birleştirilebilir. Buna ek olarak, hafif imalat makinesi sütunlar, kirişler ve silah ve benzeri kullanılabilir.

C-ışın Eurya 80, 100, 120, 140 160 yüksek derecede teknik özelliklerine beş çeşit ayrılabilir, uzunluğu tasarım mühendislik ama ulaşım ve toplam uzunluğu yüklenmesi gibi koşulları göz önünde bulundurarak göre belirlenebilir genellikle daha fazla 12 metre.

İleri işitme için bakıldığında.


Hot Tags: bölümü çelik, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika
ilgili ürünler

Sorgulama