Ürün kategorisi

Bize ulaşın

Qingdao KXD Çelik Yapı Co, Ltd

Çelik yapı tasarımı, üretimi ve montajı konusunda profesyonel olarak çalışıyoruz.

Adres: Ruiping Merkezi, Hongqi Yolu, Pingdu, Qingdao, Çin.

Şehir: Qingdao

Devlet: Shandong

Posta Kodu: 266700

Ülke: çin

Yöneticisi: Andy

E-posta: kxdandy@chinasteelstructure.cn

Tel: 86-532-88336188

Faks: 86-532-85397878

Z Profil Çelik

Z Profil Çelik

Ürün ayrıntıları

Qingdao KXD Çelik Yapı Ltd önde gelen Çin z profil çelik üreticileri ve tedarikçileri profesyonel z profil çelik fabrika ile donatılmış biridir.

Z çelik yapı purlin

Z-kirişi, Z-kiriş ekipmanı şekillendirmesiyle otomatik olarak işlenir. Z şekilli çelik olarak adlandırılan şekillendirme makinesi, Z şeklindeki çelik Z şeklindeki çelik şekillendirme işleminin verilen boyutuna göre otomatik olarak yapılabilir.

Z soğuk şekillendirilmiş çelik sıcak rulo, ince duvar ve hafif 96-757, bölüm mükemmel performans, yüksek mukavemetli, geleneksel kanal ile karşılaştırıldığında, aynı malzeme dayanımı% 30 tasarruf edebilirsiniz tarafından işlendi.

Z-kiriş kapsamı: Çelik kirişler, duvar kirişlerinde Z-kiriş konstrüksiyonu yaygın olarak kullanılmaktadır, ayrıca kendi hafif çatı kafesleri, konsolları ve diğer yapı elemanlarıyla birleştirilebilir. Buna ek olarak, hafif imalat makinesi sütun, kiriş ve kollarda vb. Kullanılabilir.

Qingdao KXD Steel Stucture Co Ltd tasarımı, imalat ve yüksek kalite, rekabetçi fiyat çelik yapılar, prefabrik ve konteyner evleri since1996 inşa uzmanlaşmıştır. Briges, atölye, depo, sanayi merkezleri, süpermarketler, kiliseler gibi her türlü mühendislik için çelik bina çözümleri sunuyoruz.

800 ekip çalışması ve 150000m2 kapsayan alan, sahil kenti Qingdao Çin bulunan şirketimiz Çin'de ünlü bir üne sahiptir. Ayrıca firmamız yurtdışı pazarında mükemmel bir üne sahip ve Amerika, Almanya, Kanada, Avustralya, Brezilya, Şili, Kongo, Angola, BAE, orta doğu, Endonezya vb. Ülkelerde çelik yapı inşaatları yapmıştır.

İhtiyacınız olursa, lütfen benimle iletişime geçin!

Cevabını bekliyorum.


Hot Tags: z profil çeliği, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika
ilgili ürünler

Sorgulama